Завдання для дистанційного навчання

Інформація для батьків, які, згідно Конституції, несуть відповідальність за навчання своїх дітей, на допомогу:
Доброго ранку! Телеуроки почнуть транслювати з 6 квітня. Розподіл шкільних програм за телеканалами:
5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»;
6-й клас – NewsOne та «Піксель»;
7-й клас – ZIK;
8-й клас – «УНІАН ТБ» та «Індіго»;
9-й клас – телеканал «Рада» та «UA: Культура»;
10-й клас – «UA: Перший»;
11-й клас – М1.
«Збалансована шкільна програма на період карантину розроблена Міністерством освіти та науки разом із викладачами. Запис уроків відбувається на базі Новопечерської школи, де 40 вчителів з Києва стануть вчителями для учнів з усієї України. Аби дистанційне навчання було цікаве та утримувало увагу школярів біля екранів, до уроків долучаються українські зірки – телеведучі, музиканти, актори, спортсмени. Вони відповідають на запитання викладачів, проводять разом з ними досліди, вирішують в ефірі задачі»

посилання на канал Авраменка

Трансляції відеоуроків зі шкільної програми.

ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів ippo.kubg.edu.ua.

На сайті «Столичний центр відкритої освіти vo.ippo.kubg.edu.ua розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.